Par interparts.lv

 
 
Visām precēm ražotāja garantija
 
Preču atgriešana 14 dienu laikā
 
Ērti un droši maksājumi internetā


Interparts.lv ir veiksmīgs un strauji augošs uzņēmums ar pieredzējušo un profesionālu komandu.

Mūsdienās, informatizācijas laikmetā, vairs nav vajadzības tērēt savu dārgo laiku un doties uz specializētu autoveikalu, lai iegādātos nepieciešamās rezerves daļas. Mēs piedāvājam plašu auto rezerves daļu sortimentu vieglajām automašīnām un komerctransportam (t.sk. minibusiem).

Jums ir iespēja iegādāties oriģinālas un augstas kvalitātes analogās rezerves daļas no Eiropas, Japānas, Korejas un Amerikas neizejot no mājām. 2.5 miljonu pozīciju no vairāk kā 500 ražotājiem. Mums ir plašākais sortiments, salīdzinot ar,  jebkuru citu vietējo piegādātāju. Jūs veiciet savu auto preces izvēli, un mēs parūpēsimies, lai Jūs to saņemtu nākošas dienas rītā mūsu birojā.

Mūsu mērķis nodrošināt plašāko auto rezerves daļu klāstu un sniegt mūsu klientiem lielāko izvēli. Uzņēmumam augot, mēs plānojam palielināt piedāvāto sortimentu, lai katrs no mūsu klientiem spētu atrast sev vajadzīgo rezerves daļu.

Mūsu komanda nodrošina augstas kvalitātes klientu apkalpošanas servisu. Mums ir svarīgs katrs klients, tāpēc mēs garantējam individuālu pieeju katram no Jums.


Paldies par izvēli un ceram uz ilgu un abpusēji izdevīgu sadarbību!

Jūsu,

interparts.lv