Atteikuma tiesības

 
 
Visām precēm ražotāja garantija
 
Preču atgriešana 14 dienu laikā
 
Ērti un droši maksājumi internetā

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

 

1.   www.interparts.lv  pircējam (turpmāk - Patērētājs), kas ir patērētājs (fiziska persona), ir tiesības, nenorādot iemeslus, 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no līguma (“Līgums”), kas noslēgts starp Patērētāju un (turpmāk - Pārdevējs) par preču (turpmāk - Preces) iegādi interneta veikalā adresē  www.interparts.lv.

2. Gadījumā, ja Patērētājs vēlas atgriezt pasūtīto preci, viņš ir tiesīgs izmantot Atteikuma tiesības. Patērētājs ir tiesīgs atgriezt pasūtīto preci  14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Ja Pircējs vienā pasūtījumā ir pasūtījis vairākas Preces, kuras piegādā atsevišķi, termiņš atteikuma tiesību izmantošanai ir no dienas, kad Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis Pircējs, ir saņēmusi pēdējo Preci. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

 

3. Precei jābūt atgrieztai oriģinālajā iepakojumā, pilnā komplektācijā un kopā ar preces dokumentiem. Prece nedrīkst būt lietota, sasmērēta un/vai sabojāta. Preces iepakojums nedrīkst būt saplēsts vai bojāts. Par atgriežamās preces sakomplektēšanu un iepakošanu ir atbildīgs patērētājs, ja prece nav pienācīgi sakomplektēta un/vai iepakota, Pārdevējs ir tiesīgs nepieņemt atgriežamo preci.

 

4. Lai vienotos par preces atdošanas vietu un veidu, lūdzam sazinieties ar mums zvanot +371 22 88 22 99, +371 22 99 22 88 vai aizpildot preču atgriešanas formu un rakstot uz e-pastu info@interparts.lv.

 

Preces atgriešanas adrese: Cēsu iela 18, Rīga, LV-1012, Latvia

 

Spēkā no 15.03.2021.