Lietošanas noteikumi

 
 
Visām precēm ražotāja garantija
 
Preču atgriešana 14 dienu laikā
 
Ērti un droši maksājumi internetā

Lietošanas noteikumi


Vispārējā informācija

InterParts SIA (turpmāk - interparts.lv) nodrošina www.interparts.lv mājaslapas pieejamo informāciju un pakalpojumu sniegšanu saskaņā ar zemāk aprakstītiem noteikumiem par savstarpējām tiesībām, pienākumiem un atbildību. Šie noteikumi attiecas uz visiem pircēja (turpmāk - patērētājs) pirkumiem izmantojot interparts.lv mājas lapu. Izmantojot interparts.lv mājas lapu un veicot pirkumus Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies un piekrītat visiem zemāk aprakstītiem noteikumiem un nosacījumiem un apņematies tos ievērot. Distances līgums ir vienošanās starp patērētāju (PTAL 1. panta 3. punkts) un pārdevēju (PTAL 1. panta 5. punkts) vai pakalpojuma sniedzēju (PTAL 1. panta 4. punkts). Distances līgums uzskatāms par noslēgtu no tā brīža, kad patērētājs ir veicis pasūtījumu interparts.lv mājas lapā. 


Mājaslapas izveides mērķis

Šī mājaslapa un tās saturs ir interparts.lv intelektuālais īpašums. Mājaslapa izveidota, lai kalpotu kā interneta veikals auto rezerves daļu un piederumu meklēšanai un pasūtījumu veikšanai. Pateicoties labi veidotai finanšu politikai mēs varam piedāvāt zemākas cenas nekā veikalos, servisos vai  pie jebkura cita mazumtirgotāja.

 

Mājaslapas informācija

Lai sniegtu mūsu klientiem aktuālāko informāciju par piedāvātajiem produktiem interparts.lv mājaslapā, mēs atjauninām un papildinām produktu aprakstus, tomēr, mēs nevaram garantēt, ka mājaslapā vienmēr būs pieejama visaktuālākā informācija konkrētājā brīdī.

 

Preču piedāvājums

Interparts.lv preču klāsts – auto rezerves daļas vieglajām automašīnām un komerctransportam (t.sk. minibusiem), auto elektronika, eļļas, smērvielas, auto aksesuāri, ritošās daļas, virsbūves daļas.

 

Cenas

Visas cenas interparts.lv mājas lapā ir uzrādītas eiro (Eur) kopā ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Izmaksas par preču piegādi nav iekļautas preces cenā. Preču piegādes cena ir atkarīga no Jūsu izvēlētā piegādes veida. Ar iespējamiem pasūtījuma apmaksas veidiem Jūs varat iepazīties sadaļā “Iespējamie pirkuma apmaksas veidi”.


Komisija par preces apmaksu var mainīties atkarība no Pircēja kredītiestādes. 

 

Preču piegāde

Preču piegāde tiek īstenota ar Omniva kurjeru un pakomātu starpniecību, ir iespējama pašizvede no interparts.lv biroja. Detalizētāka informācija par preču piegādi un piegādes iespējam ir pieejama sadaļā “Piegāde”.

 

Preču atgriešanas noteikumi

Gadījumā, ja patērētājs vēlas atgriezt pasūtīto preci, viņš ir tiesīgs izmantot Atteikuma tiesības. Patērētājs ir tiesīgs atgriezt pasūtīto preci  14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Precei jābūt atgrieztai oriģinālajā iepakojumā, pilnā komplektācijā un kopā ar preces dokumentiem. Prece nedrīkst būt lietota, sasmērēta un/vai sabojāta. Preces iepakojums nedrīkst būt saplēsts vai bojāts. Par atgriežamās preces sakomplektēšanu un iepakošanu ir atbildīgs patērētājs, ja prece nav pienācīgi sakomplektēta un/vai iepakota, interparts.lv ir tiesīgi nepieņemt atgriežamo preci. Lai vienotos par preces atdošanas vietu un veidu, lūdzam sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu info@interparts.lv, zvanot +371 22 88 22 99, +371 22 99 22 88 vai aizpildot preču atgriešanas formu.

N.B auto elektronika, eļļas, smērvielas, universālās daļas, oriģinālās daļas, aksesuāri, lietotas vai bojātas, nevīžīgi un bezatbildīgi uzglabātas kā arī sasmērētas preces atpakaļ netiek pieņemtas.


Naudas atmaksa

Pēc agrieztās preces saņemšanas, interparts.lv parbaudīs, vai preces vertība nav samazinājusies, pēc tam tiek izmaksāta summa, atbilstoši atgrieztās preces stāvoklim (vērtībai).  Naudas atmaksas termiņš pēc preces saņemšanas un pārbaudes 3-5 darbadienas. 


Patērētāja tiesības un pienākumi

Izmantojot interparts.lv mājas lapu un piedāvātos pakalpojumus patērētājs piekrīt šiem un citiem mājas lapā aprakstītiem noteikumiem un apņemas tos ievērot. Patērētājs nedrīkst kaitēt interparts.lv interneta veikala darbam vai tā pienācīgai darbībai, ja tas netiek ievērots, interparts.lv ir tiesīgi ierobežot patērētāja piekļuvi tīmeklim vai dzēst patērētāja reģistrāciju bez iepriekšējas brīdināšanas. Patērētājs nedrīkst veikt nekādas izmaiņas vai labojumus interparts.lv mājas lapā. Ja tiks pārkāpti minētie noteikumi tīši vai netīši, darbības vai bezdarbības rezultātā, patērētājs būs atbildīgs par visiem zaudējumiem, kas varēs rasties interparts.lv.

 

Pārdevēja tiesības un pienākumi

Interparts.lv apņemas radīt visus apstākļus, lai patērētājs varētu pienācīgi lietot interparts.lv mājas lapā sniegtos pakalpojumus, taču interparts.lv nesniedz nekādas garantijas, ka mājaslapa darbosies bez pārtraukuma vai, ka datu nodošana notiks bez traucējumiem, kā arī neatbild par nelielām neprecizitātēm. Atbilstoši visiem piemērojamiem likumiem Interparts.lv nav atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem, kas ir radušies izmantojot interparts.lv mājas lapu, ka arī par notikumiem, kas ir ārpus interparts.lv kontroles.

 

Autortiesības un intelektuālais īpašums

Viss interparts.lv mājaslapas saturs tiek aizsargāts ar autortiesībām. Tīmekļa vietnē atrodama informācija - teksti, bildes, dizainparaugi, preces, preču zīmes un jebkāda cita informācija ir interparts.lv īpašums un var tikt izmantota tikai personiskiem mērķiem, nevis peļņas gūšanai. Bez interparts.lv rakstiskas piekrišanas ir kategoriski aizliegts kopēt, apstrādāt, pārpublicēt vai nodot trešajām personām jebkādu mājas lapā izvietotu informāciju un saturu.

 

Strīdu izskatīšanas kārtība

Ja saistībā ar pakalpojumu sniegšanu/saņemšanu starp interparts.lv un patērētāju radīsies domstarpības, tad puses veiks visus nepieciešamos pasākumus strīdu atrisināšanai pārrunu ceļā. Gadījumā, ja puses savstarpēji nevarēs vienoties pārrunu ceļā, visi strīdi tiks risināti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Gadījumā, ja iesniegtā sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un patērētājs tam nepiekritīs, patērētājam ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktas alternatīvo strīdu risināšanas iespējas.

Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

- Informācija par ārpustiesas patērētāju strīdu risinātāju datubāzi:

http://www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze

- Informācija par strīdu risināšanas procesu:

http://www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process

PTAL attiecas tikai uz fiziskajām personām, līdz ar to juridiskās personas nevar izmantot PTAL noteiktās atteikuma tiesības.

 

Vispārējā vienošanās

Patērētājs piekrīt, ka visi minētie noteikumi veido vienošanos starp viņu un interparts.lv par mājas lapas izmantošanu no patērētāja puses. Interparts.lv ir tiesīgi mainīt, koriģēt un precizēt informāciju. Patērētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt interparts.lv mājaslapas saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām. Ja patērētājs turpina izmantot mājaslapu pēc veiktām izmaiņām, tādejādi viņš apliecina savu piekrišanu visām izmaiņām. Ja patērētājs nepiekrīt izmaiņām, tad viņam jāpārtrauc interparts.lv mājaslapas izmantošana.

 

Datubāze

Šeit attēlotos datus, it īpaši pilnu datubāzi, kopēt nav atļauts. Ir stingri aizliegts kopēt datus un pilnu datubāzi, kā arī izplatīt to patstāvīgi un/vai iesaistīt šajā procesā trešās personas bez iepriekšējas TecDoc piekrišanas. Jebkura satura neatļauta izmantošana un šo nosacījumu neievērošana ir autortiesību pārkāpums un tiks sodīta.


Dokuments atjaunots: 2021.g, 26. jūlijā